• تاریخ انتشار : یکشنبه 13 خرداد 1403 - 13:51
  • کد خبر : 1694
  • چاپ خبر
مجامع عمومی عادی و فوق العاده پتروشیمی آپادانا برگزار شد

تصویب صورت‌های مالی و افزایش سرمایه شرکت/پیشرفت ۹۷.۰۱ درصدی متانول آپادانا

به گزارش تحلیل و بررسی، مجمع عمومی عادی سالانه و مجمع عمومی فوق العاده شرکت پتروشیمی آپادانا خلیج فارس منتهی به سال مالی ۲۹ اسفند ۱۴۰۲ با حضور۹۹.۹درصد اعضا برگزارشد. در مجمع عمومی عادی سالیانه آپادانا، صورت‌های مالی منتهی به اسفند ۱۴۰۲ این شرکت مورد تصویب مجمع قرار گرفت و اعضای هیات مدیره برای مدت

به گزارش تحلیل و بررسی، مجمع عمومی عادی سالانه و مجمع عمومی فوق العاده شرکت پتروشیمی آپادانا خلیج فارس منتهی به سال مالی ۲۹ اسفند ۱۴۰۲ با حضور۹۹.۹درصد اعضا برگزارشد.

در مجمع عمومی عادی سالیانه آپادانا، صورت‌های مالی منتهی به اسفند ۱۴۰۲ این شرکت مورد تصویب مجمع قرار گرفت و اعضای هیات مدیره برای مدت دوسال انتخاب شدند.

انتخاب بازرس اصلی و علی البدل، حسابرس مستقل و نیز روزنامه کثیر الانتشار از دیگر مصوبات مجمع عمومی عادی سالانه آپادانا بود.

از سوی دیگر در مجمع عمومی فوق العاده این شرکت، افزایش سرمایه پتروشیمی آپادانا از هزار و چهارصد میلیارد ریال به ۳۰ هزار میلیارد ریال مورد تصویب قرار گرفت. پیشرفت ۹۷درصدی متانول آپادانا در ابتدای این جلسه، همچنین گزارشی از پیشرفت پروژه به اعضای مجمع ارائه شد.

بر این اساس، متانول آپادانا تا پایان اردیبهشت سال جاری،۹۷.۰۱ درصد پیشرفت داشته است. پتروشیمی آپادانا همچنین در سالی که گذشت، توانسته است ساخت و تحویل تمام قطعات اینترنال رآکتور سنتز را توسط یک شرکت داخلی به اتمام برساند.

تکمیل نصب، پیش راه اندازی و راه اندازی پست برق اصلی و شروع عملیات پیش راه اندازی واحد متانول از دیگر اقدامات پتروشیمی آپادانا تا پایان اردیبهشت ماه سال جاری بوده است.

تکمیل پیش راه اندازی خط فلر، تکمیل پیش راه اندازی ایستگاه جداسازی سوخت و خوراک و تکمیل پیش راه اندازی و شروع راه اندازی برج خنک کننده آب هم از دیگر دستاورد‌های پتروشیمی آپادانا در سال مالی منتهی به ۱۴۰۲ و نیز دوماهه ۱۴۰۳ به شمار می‌رود. مهم‌ترین برنامه‌های پتروشیمی آپادانا در سال ۱۴۰۳، پیش راه اندازی واحد متانول، راه اندازی و تولید آزمایشی و تولید تجاری محصول خواهد بود.

لینک کوتاه

برچسب ها

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.