• تاریخ انتشار : دوشنبه 4 اردیبهشت 1402 - 11:54
  • کد خبر : 1057
  • چاپ خبر
گزارش تحلیل و بررسی از وضعیت درآمد و پرداخت خسارت بیمه پارسیان؛

عملکرد موفق بیمه پارسیان در اسفندماه ۱۴۰۱

به گزارش تحلیل و بررسی، ۱۶۶۹ میلیارد تومان درآمد بیمه پارسیان از حق بیمه صادره و قبول اتکایی در دوره یک ماهه اسفند ۱۴۰۱ می‌باشد و در مقابل ۳۹۵ این شرکت خسارت پرداخت نموده است در واقع اگر درآمد حق بیمه را از میزان خسارت پرداختی بکاهیم بیمه پارسیان در اسفند ماه ۱۲۷۴ میلیارد تومان

به گزارش تحلیل و بررسی، ۱۶۶۹ میلیارد تومان درآمد بیمه پارسیان از حق بیمه صادره و قبول اتکایی در دوره یک ماهه اسفند ۱۴۰۱ می‌باشد و در مقابل ۳۹۵ این شرکت خسارت پرداخت نموده است در واقع اگر درآمد حق بیمه را از میزان خسارت پرداختی بکاهیم بیمه پارسیان در اسفند ماه ۱۲۷۴ میلیارد تومان درآمد کسب کرده است.

درآمد ۱۲۷۴ میلیاردی بیمه پارسیان در یک ماهه اسفند ۱۴۰۱

بیمه پارسیان که با نماد پارسیان در بازار سرمایه شناخته می‌شود در دوره یک ماهه منتهی به اسفند ۱۴۰۱ به میزان ۱۶۶۹ میلیارد تومان از حق بیمه‌های صادره درآمد به دست آورده و در مقابل ۳۹۵ میلیارد تومان خسارت پرداخت کرده که در واقع میزان درآمد خالص این شرکت ۱۲۷۴ میلیارد تومان در دوره یک ماهه می‌باشد. هم چنین میزان درآمد شرکت فوق از حق بیمه‌های صادره به نسبت مدت مشابه سال قبل ازآن ۶۷ درصد افزایش داشته است.

افزایش ۶۷ درصدی درآمد‌ها از محل فروش حق بیمه

شرکت بیمه پارسیان در اسفندماه سال ۱۴۰۰ به میزان ۱۰۰۰ میلیارد تومان از محل حق بیمه صادره و قبول اتکایی درآمد به دست آورده بود که با افزایش ۶۷ درصدی در اسفندماه ۱۴۰۱ به میزان ۱۶۶۹ میلیارد تومان رسید.

دریافت ۳۸ درصدی حق بیمه درمان توسط بیمه پارسیان

شرکت بیمه پارسیان در دوره یک ماهه منتهی به ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ به میزان ۶۳۴ میلیارد تومان معادل ۳۸ درصد حق بیمه درمان را به خود اختصاص داده و در مقابل ۹۱ میلیارد تومان معادل ۲۲ درصد در بخش درمان خسارت پرداخت کرده است.

 

لینک کوتاه

برچسب ها

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.